statek disco Augustów


Już są terminy na sezon 2024!


Zapraszamy na rejsy i imprezy na statku!

Szukasz niebanalnego miejsca na zorganizowanie niezapomnianej imprezy?

Nasz statek w Augustowie to idealne rozwiązanie!

Spędzisz z nami wspaniały wieczór w trakcie rejsu po augustowskich jeziorach. Czas umilą Ci dźwięki muzyki klubowej, disco oraz najlepsze hity taneczne.

Statek disco Augustów

Odkryjcie przestrzeń pełną energii i zabawy na naszym górnym, odkrytym pokładzie - doskonałym miejscem do tańca i niezapomnianych chwil spędzonych z przyjaciółmi. Na dolnym, zadaszonym pokładzie zapewniamy komfortowe oazy spokoju i relaksu, w których możecie odpocząć i nabrać sił przed powrotem na dance floor.

Nasz statek oferuje niezapomniane widoki na miasto, najlepszy system nagłaśniający i oświetleniowy, który zapewni niepowtarzalne wrażenia w trakcie tańca, oraz bar z bogatą ofertą napojów i przekąsek.

Jesteśmy pełni pasji i zapału, aby stworzyć dla Was imprezę marzeń - więc dołączcie do nas na pokładzie i zanurzcie się w niezapomnianej atmosferze disco!

Impreza na statku
Impreza
Jorrgus
Muzyka na statku

Jeżeli planujesz zorganizowanie wieczoru panieńskiego, kawalerskiego, urodzin lub imprezy firmowe - nasz statek to idealne miejsce! Możemy pomieścić większe grupy, a dla jeszcze większej prywatności istnieje możliwość zarezerwowania całego statku i zorganizowania zamkniętej imprezy.

Imprezy

Jako organizatorzy gwarantujemy niezapomnianą imprezę i świetną zabawę, bezpieczeństwo oraz klimat, którego nie poczujesz w żadnym klubie.


Nasze statki

Statek Disco w Augustowie to jedna z najbardziej znanych imprez wakacyjnych w Augustowie. Rejsy organizowane są od 2013 roku. Od tego czasu tysiące osób już miały okazję wziąć udział w niezapomnianych imprezach z muzyką na pokładzie naszego statku. Statek Disco oferuje wiele różnych imprez w sezonie letnim, w tym imprezy firmowe, urodziny, rocznice i wiele więcej.

Na statku może pomieścić się aż do 240 osób, co czyni go idealnym miejscem na duże imprezy.

Standardowe rejsy trwają około 3 godzin i wypływają z Portu Żeglugi Augustowskiej. Podczas rejsu można podziwiać piękno okolic Augustowa i przeżyć niesamowity zachód słońca na wodzie. Statek zazwyczaj robi krótki postój, aby pasażerowie mogli podziwiać widoki i zrobić zdjęcia.

Na statku znajduje się bar z różnymi napojami i przekąskami. Pasażerowie mogą również przynieść ze sobą własne napoje i jedzenie. Zawsze jest DJ, który gra muzykę disco i dance, a także inne hity z różnych dziedzin.

Ceny biletów zależą od terminu i rodzaju imprezy, ale są one w przystępnej cenie.

Nie czekaj!

Dołącz do nas na niezapomnianym rejsie Statkiem Disco i odwiedź najlepszą wakacyjną imprezę w północno-wschodniej Polsce!

Nadchodzące wydarzenia 2024

Ceny biletów wynoszą od 90 do 120zł (w zależności od terminu) istnieje możliwość rezerwacji stolika 5-6 osobowego.

Statek disco sezon 2024
Statek disco sezon 2024 Info Kliknij na zdjęcie aby dowiedzieć się więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej? Śledź nas na Facebooku i Instagramie!

Facebook Instagram

Będzie się działo...

Masz pytania?

Uzupełnij nasz formularz kontaktowy, skontaktujemy się z tobą i chętnie udzielimy więcej informacji!

kontakt
Potrzebujemy twoje imię aby z tobą się skontaktować.
Wprowadziny adres email nie jest prawidłowy.
Pole nie może być puste.
Musisz wyrazić swoją zgode na przetwarzanie danych aby kontynuować